STRONA GŁÓWNA

KIEROWNICTWO
STRUKTURA ORGANIZACYJNA
WYDZIAŁY
STANOWISKO KIEROWANIA
OBSZAR DZIAŁANIA
WYPOSAŻENIE
KSRG
STATYSTYKA ROCZNA

OSTRZEŻENIA

HISTORIA
PRZYDATNE STRONY
KONTAKT


 
 

   AKTUALNOŚCI

24.12.2018 r.

UROCZYSTA ZBIÓRKA I SPOTKANIE WIGILIJNE W KOMENDZIE POWIATOWEJ PSP W LĘBORKU21 grudnia 2018 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku odbyła się zbiórka z okazji wręczenia nagród i odznaczeń funkcjonariuszy. W trakcie uroczystej zbiórki wręczone zostały nagrody:
- Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej dla mł. asp. Radosława Wrońskiego,
- Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej dla st. kpt. Dawida Główczewskiego. 
 

W trakcie spotkania wręczona została również odznaka honorowa „Zasłużony dla ZEiRP”przyznana Uchwałą Nr VI/7/2018 Prezydium Zarządu Głównego ZEiRP RP dla emerytowanego funkcjonariusza Pana Stanisława Romana.
Nagrody zostały wręczone przez Komendanta Powiatowego PSP w Lęborku mł. bryg. Adama Wiczkowskiego oraz Prezesa Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Lęborku Pana Jarosława Łabackiego.

Po wręczeniu nagród i odznaczeń odbyło się spotkanie „Wigilijne”, w którym uczestniczyli:
Proboszcz Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Lęborku ks. Andrzej Żur, funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Lęborku, pracownicy służby cywilnej oraz emerytowani funkcjonariusze. Spotkanie było okazją do złożenia życzeń z okazji Świąt Bożego Narodzenia i tradycyjnego podzielenia się opłatkiem.Opracowanie: st. kpt. Piotr KrzemińskiZdjęcia: KP PSP w Lębork.